Akşener: Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip ErdoğanArtı Gerçek

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Galatasaray'ın Başakşehir'i yendiği maçın ardından, 'Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip Erdoğan' yorumunda bulundu.


ARTI GERÇEK - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Galatasaray-Başakşehir maçı öncesi yaptığı "Tribünleri Başakşehir'in AK Gençlik'in doldurması lazım. Gençler buna var mıyız? Şampiyonluğa oynuyorsunuz, tribünlerin dolması lazım" sözlerini twitter üzerinden eleştirdi.

 

 

Çok sayıda mesajdan, Erdoğan’ın AKP'li gençlere GS karşısında açıkça Başakşehir yanında yer almaları çağrısının sporseverleri çok üzdüğünü belirten Akşener, "Bırakın gençler istediği takımı tutsun, bırakın futbol sahada oynansın ve futbol kulüplerinin renkleri kirlenmesin" dedi.

 

 

Galatasaray'ın Başakşehir'i 2-0 yendiği maçın ardından, ikinci bir twitter mesjı paylaşan meral AKşener maçın sonucu için, 'Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip Erdoğan' yorumunda bulundu.

GALATASARAY TARAFTARLARI DA AÇIKLAMAYI MAÇ BOYUNCA SLOGAN ATARAK PROTESTO ETTİ.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Tribünleri Başakşehirli AK Gençlik'in doldurması lazım" sözlerine en büyük tepki ise Galatasaray taraftarlarından geldi. Galatasaray'ın 2-0'lık üstünlüğüyle biten maça taraftarlar Erdoğan'ı maç boyunca 'Mustafa Kemal'in Askerleriyiz' sloganı atarak protesto etti.