CHP'li Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na ağır ithamlarArtı Gerçek

Öztürk Yılmaz disipline sevkinin ardından Kılıçdaroğlu'nu hedef alan bir açıklama yaptı.Türkçe ezan tartışmasıyla ilgili disipline sevk edilen CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, kendisiyle ilgili yapılan disiplin soruşturmasının hukuksuz olduğunu söylerken partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

"BENİ AKP'NİN SÖZCÜSÜNE KURBAN ETTİN"

Yılmaz'ın açıklamasından satırbaşları şöyle; "Benimle ilgili yapılan bütün disiplin soruşturması hukuksuzdur, derhal geri çekilmelidir. Beni AKP'nin sözcüsüne kurban ettin. Unutma Allah büyüktür, biz ona inanıyoruz. Nasıl ki kutsal değerlerimize sahip çıkıyorsak, CHP'yi de savunacağız.

"GENEL BAŞKANLIK İÇİN ÇALIŞMAM OLDUĞUNU BİLİYORSUN"

Çünkü sen istiyorsun ki ben gideyim. Çünkü biliyorsun ki benim bir çalışmam olduğunu biliyorsun. Genel Başkanlık için bir çalışmam olduğunu biliyorsun. Hesabın benim önümü kesmek. Hesabın beni parti dışına itmek, beni şeytanlaştırmak

Tarih bunları yazacak. Sen Atatürk'ün huzuruna çıktığında sana cevabı halk verecek. Her yerde bir Öztürk Yılmaz ile karşılacaksın. Bu toplum bunları affetmeyecek. Biz inançlı insanlarınız, inancımız halkımıza olan güvenimizden ve Allah'a olan güvenimizden geliyor.

"İSTİFA ETMİYORUM, REZİL OL KEPAZE OL"

Ben Musul'da esir olup döndüğümde birşey istemedim. Ama siz aşağılık bir işe imza attınız. Göreceksiniz defolup gideceksiniz. İstifa etmiyorum. Ne yaparsan yap istifa etmiyorum. Ben bu partiye "Gel Öztürk diye gelmedim, git demeyle gitmeyeceğim. Rezil ol kepaze ol" (POLİTİKA SERVİSİ)