Talat Bulut'un rol arkadaşından set çalışanına destekArtı Gerçek

Tacizle suçlanan Talat Bulut'un rol arkadaşı Eda Ece 'Dava açılırsa Özge Ş.'nin arkasında duracağız' dedi.


Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece, rol arkadaşı Talat Bulut’un kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz ettiği iddiasına ilişkin konuştu. Ece, “Olay mahkemeye taşındı. Eğer dava açılırsa doğal olarak Özge Ş.’nin arkasında duracağız. Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz” dedi.

İLGİLİ HABER: TALAT BULUT'A TACİZ SORGUSU

CNN’de yer alan habere göre Eda Ece şunları söyledi:

“Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey’le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey’i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Ş.’nin arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır.”

Eda Ece, Özge Ş.’yi haklı bulup bulmadığı sorusuna ise, “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki... Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” yanıtını verdi.