Ezhel 'Pişmanım dedi' iddialarını yalanladıArtı Gerçek

Ezhel, tutuklanmasının ardından Twitter hesabından yaptığı ilk paylaşımda kendisini tutuklayanlara seslendi: 'Zihnimiz özgür tüm yasaklarınıza rağmen.'


Söylediği şarkıların muhalif sözleriyle kısa sürede yarattığı ekinin ardından “Uyuşturucu kullanımını özendirmek” iddiasıyla tutuklanan Ezhel, ifadesinde “Pişmanım” dediğine dair iddiaları yalanladı.

Ezhel, tutuklanmasının ardından Twitter hesabından yaptığı ilk paylaşımında gözaltına alıp tutuklayanlara seslendi: “Zihnimiz özgür tüm yasaklarınıza rağmen.”

EZHEL, İFADESİNDE 'PİŞMANIM' DEDİĞİ İDDİALARINI REDDETTİ

Hakkında açılan bir soruşturma kapsamında ifade vermek için gittiği İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltına alınan, götürüldüğü savcılıkta “uyuşturucu kullanımını özendirmek ve kolaylaştırmak” iddiasıyla suçlanıp tutuklanması istenen ve çıkarıldığı mahkeme tarafından da tutuklanan Sercan İpekoğlu (Ezhel), ana akım medyada, ifadesinde 'Pişmanım' dediği iddia edilen ancak bu iddiayı avukatları aracılığıyla yalanlayan Ezhel , sosyal medya hesaplarından bir şarkısının “Bebeler kalmaz hapis. Kafatasında dört duvar ama zihnimi yakalayamazlar. Zihnimiz özgür tüm yasaklarınıza rağmen” sözlerinin geçtiği bölümü paylaştı.

HAYKO CEPKİN: ŞARKI DA MI SÖYLEMEYAAH

Ezhel'in tutuklanmasına ve hakkındaki suçlamalara bir tepki de rock miziğinin önemli isimlerinden Hayko Cepkin'den geldi.

Hayko Cepkin, 'FreeEzhel' etiketiyle yayınladığı mesajda, tepkisini, "Şarkı da mı söylemeyaaah, Ben istediğim sözü yazar,
sen anladığın kadarını dinlersin. Ben istediğim gibi yaşar, sen yaşayamadığın kadarını izlersin" sözleriyle gösterdi.

(ARTI GERÇEK)