Fena kızan patron, araçları yola fırlattıArtı Gerçek

Arnavutköy'de gerçekleşen olayda, bir firmanın sahibi kızınca kapı girişine park eden araçları forkliftle kaldırarak yola fırlattı.


YAŞAM - İstanbul Arnavutköy'de fabrika sahibi 2 kardeş arasında çıkan tartışma büyüdü. Ağabey fabrikadaki makineleri almak isteyince kardeş buna karşı çıkarak fabrika girişine araçları çekerek önlemek istedi. Ancak sinirlenen ağabey fabrika önündeki araçları forklift ile kaldırarak yola fırlattı.

Arnavutköy’de kilit üretimi yapan bir firmada iki kardeş arasında anlaşmazlık çıktı. Ağabeyinin fabrikadan makineleri almaması için şirket önüne biri çalışanına, diğeri ise şirkete ait araçları fabrika önüne çekti. Öfkeli ağabey fabrika önündeki araçları forklift ile yola fırlatarak yolu açtı.

İnanılmaz olay geçtiğimiz çarşamba günü Ballıca Mahallesi’nde bir fabrikada meydana geldi. Anlatılan iddialara göre, firma sahibi ortaklar M.D. ile ağabeyi A.D. arasında bir süredir anlaşmazlık yaşanıyordu. Bu anlaşmazlıklar zaman zaman kavgaya dönüştüğü, A.D.’nin fabrika işçilerine şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Fabrika işçilerinden 8 kişi A.D. hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunduğu belirtildi.

Son yaşanan olay öncesi ağabey A.D. kardeşini arayarak fabrikadan bazı makineleri alacağını söyledi. Bunu kabul etmeyen M.D. şirket önüne şirket çalışanının aracı ve firma aracını çektirerek engel olmak istedi. Bu durum karşısında sinirlenen ağabey fabrikanın forklift’iyle araçları kaldırarak yola fırlattı. Yolda ters dönen araçları forklift ile sürükleyerek yoldan çıkardı. Bu esnada iki araçta da ciddi hasar oluştu.