Hakan Şükür'den Galataray'a tepki: Ben aslında yoğumArtı Gerçek

'Galatasaray resmi hesaplarına göre ben ya evdeydim ya da dünyaya gelmemiştim. Ben aslında yoğum.'


15 Temmuz darbe girişiminin ardından hakkında yakalama kararı çıkarılan eski AKP milletvekili ve milli futbolcu Hakan Şükür, eski sarı kırmızılı Galatasaray kulübünün UEFA kupasının yıl dönümünde paylaştığı videoda kendisine yer verilmemesine "Ben aslında yoğum" diyerek tepki gösterdi.

Galatasaray'ın eski futbolcularından Hakan Şükür, sarı kırmızılı kulübün UEFA kupasının yıldönümünde paylaştığı videoda kendisine yer verilmemesine tepki gösterdi.

Galatasaray, 17 Mayıs 2000 tarihinde kazanılan UEFA Kupası'nın 19. yıldönümünde, resmi Twitter hesabından bir video paylaştı.

Paylaşımda, "Türkiye'de kupalara 4 yıl boyunca ambargo koyan Galatasaray, bu başarısını Avrupa'da devleri dize getirerek kazandığı UEFA kupasıyla taçlandırdı. Ve Türkiye’de hiçbir takım Galatasaray olamadı" ifadelerine yer verildi.

 

Söz konusu videoda kendisine yer verilmemesine tepki gösteren Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Şükür, "Galatasaray resmi hesaplarına göre ben ya evdeydim ya da dünyaya gelmemiştim. Ben aslında yoğum" dedi

.