‘Jet Fadıl' 15 Temmuz'lu reklamlarını sürdürüyorArtı Gerçek

Reklamda '15 Temmuz demokrasi zaferi şerefine Caprice’den sadece 3 yıl tatil alana 15 yıl tatil hediye' ifadelerine yer verildiKamuoyunda ‘Jet Fadıl’ olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün Caprice Deluxe projesi için hazırlattığı 15 Temmuz vurgulu reklamı hükümete yakın Sabah gazetesinin ardından bu sefer de Akit gazetesinde yayımladı.

Dün hükümete yakın Sabah gazetesinde 15 Temmuz vurgulu tatil reklamı veren Fadıl Akgündüz, bugün de aynı reklamı Yeni Akit gazetesinde yayımladı. Reklam, hem sür manşetten, hem de içerde tam sayfa olarak yayımlandı. Reklamda “15 Temmuz demokrasi zaferi şerefine Caprice’den sadece 3 yıl tatil alana 15 yıl tatil hediye” ifadelerine yer verildi.

Jet Fadıl olarak bilinen iş adamı Fadıl Akgündüz'e ait İslami konseptteki 4 yıldızlı Caprice Thermal Palace Oteli’ne daha önce haciz gelmiş ve otele ait birçok malzemeye el konulmuştu.

İstanbul Bayrampaşa’da Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde devre mülk satışı yaptığı kişilerden para topladığı halde projeleri tamamlamadığı gerekçesi ile 21 Aralık 2015’te tutuklanan ve hakkında 2 bin 442 yıl hapis cezası istenen Fadıl Akgündüz, 28 Mart 2017’de tahliye edilmişti.(HABER MERKEZİ)