Johnny Depp'den kanser açıklamasıArtı Gerçek

Depp'in şaşkınlık yaratan zayıflığı basının da gündeminde.Oyuncu Johnny Depp’in geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafı sevenlerini üzmüştü. Hayranıyla çekilen fotoğrafta ünlü oyuncunun dikkat çekici şekilde kilo verdiği görülüyordu. 

"KENDİSİNE ATILAN İFTİRALAR İLE MÜCADELE EDİYOR"

Sosyal medyada bu konuyla ilgili birçok spekülasyon ortaya atıldı. Şu sıralar müzik grubu Hollywood Vampires ile turnede olan Depp’in bu kırılgan ve zayıf görüntüsünün arkasından ise bambaşka bir şey çıktı.

Daily Mail’e konuşan Depp’in arkadaşları ünlü oyuncunun ciddi bir hastalığının olmadığını söyledi. Depp’in kendilerine "Ben ne hastalıkla ne de kanserle mücadele ediyorum. Tek mücadele ettiğim bana atılan iftiralar” dediğini söyleyen arkadaşları, ünlü oyuncunun eski eşini eleştirdiğini aktardı.

Eski eşi Amber Heard geçtiğimiz yıl Depp’in kendisini dövdüğünü söylemiş ve yüzü kanlı fotoğraflarını paylaşmıştı. Heard’ün iddialarıyla ilgili konuşan Depp’in bu konudan dolayı çok mutsuz olduğu ve kamuoyunun hikayeyi tek taraflı aktardığını söylediği belirtildi.