Karamollaoğlu: Şırnak adayımız istifaya zorlanıyorArtı Gerçek

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Şırnak milletvekili adayına seçimden çekilmesi için baskı yapıldığını söyledi.ARTI GERÇEK- Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu Şırnak milletvekili adayına seçimden çekilmesi için baskı yapıldığını söyledi. 

Twitter hesabından konuya ilişkin bilgi veren Karamollaoğlu daha önce Kars ve Şırnak'ta çekilen adaylarını hatırlatarak AKP'nin umudu "çirkin işlere" bağladığını söyledi.

Karamollaoğlu, "Yeni Türkiye” dillerinden düşmüyor; ancak “Eski Tükiye’ye” ait ne kadar çirkin iş varsa onları yapmaktan da geri durmuyorlar. İki gün önce iki adayımızı baskı ile istifa ettirdiler. Ülkenin en önemli haberiymiş gibi de başta Anadolu Ajansı ve TRT olmak üzere kontrollerindeki medyadan takdim etme gayretine düştüler. Şimdi ise Şırnak’tan bir diğer adayımıza ve Merkez İlçe Teşkilatımıza istifa etmeleri için baskı uyguluyorlar. Kurtuluşunuzu Saadet Partisi’nin Şırnak 4. sıra adayının istifasına bağladıysanız vay halinize! Unutmayınız ki; Seçimler geçici, insanlık kalıcıdır. Dünya hayatı fani, Ahiret hayatı bakidir. Belki farkında değilsiniz; fakat acınacak haldesiniz" dedi.