Kız arkadaşını gözaltına aldırıp evlilik teklif ettiArtı Gerçek

Garip bir evlilik teklifi karşısında şaşkına dönen genç kadın şoku üstünden attıktan sonra teklifi kabul etti.İskenderun Nüfus Müdürlüğü'nde memur çalışan Erdinç Devrim, polislerle anlaşıp kız arkadaşı Üreyna Mazman'ı gözaltına aldırdı ve evlilik teklif etti.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Nüfus Müdürlüğü'nde memur çalışan Erdinç Devrim, polis ekiplerinin de yer aldığı senaryo ile kız arkadaşı Üreyna Mazman'a 'unutamayacağı' bir evlilik tekliğinde bulundu. İskenderun Nüfus Müdürlüğünde memur Erdinç Devrim, kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinden yardım aldı.

Teklifi kabul eden ekipler, kent merkezindeki bir cafede arkadaşlarıyla oturan Üreyna Mazman'ın masasına gelip kimlik kontrolü yaptı. Ekipler, genç kadını gözaltına alındığını belirterek polis merkezine davet etti. Ne olduğunu anlamakta zorluk geçen genç kadın, Çay Mahallesi Tayfur Sökmen Bulvarı'na getirildi. Park edilen sivil araçtan indirilen genç kadını, kemancı ile karşılayan Erdinç Devrim, büyük şok yaşayan Üreyna Mazman'a evlilik tekliğinde bulundu.

Garip bir evlilik teklifi karşısında şaşkına dönen genç kdın şoku üstünden attıktan sonra teklifi kabul etti. Çevredeki vatandaşlar da çifti alkışlayarak tebrik etti. (DHA)