Leyla Halid ARTI TV'deArtı Gerçek

Öne çıkan siyasi başlıkların konuşulduğu Ankara Gündemi'ne bu hafta FKÖ üyesi Leyla Halid konuk oluyor.


ARTI GERÇEK - Bugün ARTI TV ekranlarının ilk programı İnsan Hakları Ajandası oluyor. Ardından Ankara kulislerinin ve Ankara siyasetinin konuşulduğu Ankara Gündemi ekranlara geliyor. Son olarak güncel gelişmelerin değerlendirildiği 45 Artı 45 programını izliyoruz.

İNSAN HAKLARI AJANDASI

Veysel Ok'un hazırlayıp sunduğu programın bu haftaki konuğu Düşünce Ve Özgürlük Platformu'ndan sanatçı Şanar Yurdatapan. Veysel Ok, konuğu ile uygulanmayan Anayasa Mahkemesi kararlarını, tutuklu gazetecilerin ve siyasetçilerin durumunu değerlendiriyor. Saat 18.00'de.

ANKARA GÜNDEMİ

Sibel Hürtaş'ın hazırlayıp sunduğu programa bu hafta Filistin Ulusal Yönetimi'nin ve Filistin Kurtuluş Örgütü'nün üyesi Leyla Halid konuk oluyor. Leyla Halid Pazar günü gerçekleştirilen HDP kongresini ve güncel gelişmeleri değerlendiriyor. Saat 20.00'de.

45 ARTI 45

Cihangir İslam ile Kadir Gökmen Öğüt'ün sunduğu programda HDP eski milletvekili, EMEK Partisi Genel Başkan Yardımcısı Levent Tüzel, Afrin'e müdahaleyi, son iki haftada gerçekleşen CHP ve HDP kongrelerini, ekonomiden siyasete güncel gelişmeleri değerlendiriyor. Saat 21.00'de.