Kız çocuklarının ailesi konuştuArtı Gerçek

Nihat Doğan'ın iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddia edilmişti.Nihat Doğan'ın alıkoyduğu iddia edilen 11 ve 17 yaşındaki kız çocukların babası, Buket Aydın ile Kanal D Haber'e açıklamalarda bulundu. Kızların babası yaptığı açıklamada "Adli tıptan muayene talebi isteğimiz olacak" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER: NİHAT DOĞAN'IN BEYAZ TV'DEKİ YORUMCULUĞU BİTTİ

İddiaya göre Nihat Doğan reşit olmayan iki kızı evine çağırdı. Kızlarla sadece fotoğraf çektirdiğini söyleyen Nihat Doğan, daha sonra verdiği ifadesinde kahve içmeye davet ettiğini söyledi. Daha sonra kızlarla televizyon izlediğini söyleyen Nihat Doğan, 40- 45 dakika yalnız kaldığını ifade etti.

"HİÇ AHLAKLI BİR AMAÇ DEĞİL BU"

Konu hakkında açıklamalarda bulunan baba, "Şimdi çocuğu eve getiriyorsun. Yani kendine zemin hazırlıyor adam. İyi niyetli bir kişi kafeye indirir, çayını kahvesini söyler güle güle der. Daha önce de çocuklar birkaç kez Doğan'ın yanına gitmiş. Bir kız çocuğunun bekar bir erkeğin evinde ne işi var. Ne gibi bir amacı vardır kişinin? Bence hiç ahlaklı bir amaç değil bu" dedi.

“KIZLARIMA 2 SAAT ULAMAŞAMADIM"

Anne de "Kızlarıma 2 saatten fazla ulaşamadım, ben buna inanamadım. Hemen eşimi aradım. Kıza harçlık veriyormuş. Kendi evine neden davet etti? Neden ev? Sitenin kafeteryası var” dedi. (YAŞAM HABERLERİ SERVİSİ)