Metro Turizm'de namaz kriziArtı Gerçek

Metro Turizm’e ait otobüsün şoförü ile yolcunun namaz kılma tartışması sosyal medyada gündem oldu. Tartışmaya katılan Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, yolcuyu 'Fetö'cü' ilan etti.HABER MERKEZİ - Sosyal medyada yayımlandıktan sonra bazı kesimlerin 'skandal' diyerek gündeme getirdiği bir videoda, Metro Turizm’e ait otobüste seyahat eden kadın yolcu ile otobüs şoförü, namaz kılma sorunu yüzünden tartışıyor.

Metro Turizm’e ait otobüste otobüsün şoförü ile kadın yolcu arasında yaşananlar sosyal medyanın gündemine oturdu. Bazı medya kurumları ise tartışma üzerinden otobüs şirketine ve otobüsün şoförüne yüklendi. Tartışmalardan sonra Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk’te otobüsteki tartışmaların görüntülerini yayınlayan kişiyi ‘FETÖ’cü ilan ederken şoförün işine de son verildiğini açıkladı.

Görüntülerde otobüs şoförü, “Bir siz mi mağdur oluyorsunuz, bu otuz kişi mağdur olmuyor mu?” diye soruyor. Kadın yolcu ise “Tuvalet için durun desem durmayacak mısınız?” sorusunu yöneltiyor.

ŞOFÖRÜN İŞİNE SON VERİLDİ

Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada otobüs şoförünün işine son verildiğini belirterek, “Metro kaptanımızla, bir ablamızın tartışmasını görüntüleyerek yayınlayan FETÖ’cü vatan haini pislik. Şirketimiz kaptanın işine son verdi...! FETÖ’cü pisliklerin şerrinden korunmak için, yerli ve milli olan kardeşlerimden dua istiyorum” ifadelerini kullandı.