'Güçlü kadın' Pirelli 2019'daArtı Gerçek

Fotoğrafçı Albert Watson tarafından çekilen 'Dreaming' temalı 2019 Pirelli Takvimi, Milano’da tanıtıldı.Fotoğraflar, her biri kendi düşlerinin ve tutkularının peşinden giden dört kadının hayallerini ve hedeflerine ulaşma kararlılığını anlatıyor.

Takvimde, Gigi Hadid ile Alexander Wang, Julia Garner, Misty Copeland ile Calvin Royal III ve Laetitia Casta ile Sergei Polunin tarafından canlandırılan karakterlerin öyküleri anlatılıyor.

Watson, dört kadının her birinin geleceğe odaklandığını ve “kendi bireyselliğine, hayatta belirgin bir amacına ve kendine has bir iş yapış biçimine sahip olduğunu” söyledi.
Fotoğrafçı, takvimi nasıl çektiğini anlatırken kendi hayallerinden, gerektirdiği çaba ve özveriden de söz etti: “Daima adım adım ilerledim, her seferinde bir hedefe ulaştım ve hemen merdivenin en tepesine çıkmayı istemedim. Bazen bu merdivenin sonsuza dek çıkabileceğini ve en üst basamağının hep uzak olduğunu düşünsem de bence kendiniz için daima giderek daha iddialı hedefler ve hayaller belirmeye değiyor.”

Takvimde yer alan Misty Copeland da geleceğe bakıyor ve dans dünyasında ün kazanmayı hayal ediyor.

“Başarılı olmaya çalışmak onun itici gücü” diyen Watson şöyle devam ediyor: “Copeland’ın karakteri bir kulüpte dans ederek hayatını kazanıyor, ama aynı zamanda yıldız olmak için dans provaları yapıyor.” (YAŞAM HABERLERİ SERVİSİ)