Rutkay Aziz ve Tan Oral ARTI TV'deArtı Gerçek

Hakan Aksay konukları tiyatrocu Rutkay Aziz ve karikatürist Tan Oral'la TATAVA TV'de sanatı ve haftanın gelişmelerini değerlendiriyor.

ARTI GERÇEK- Bugün ARTI TV izleyicileri ilk olarak , Mihail Vasiliadis ve Pakrat Estukyan'la geride kalan haftayı yeniden gözden geçirecekler. Ardından Her Açıdan programıyla Erdal Doğan ekranlara geliyor. Son olarak Hakan Aksay konuklarıyla TATAVA TV'de.

HAFTANIN HAYI HUYU

Yedi günün hercümerci içinden öne çıkanlar, can yakanlar, göze batanlar Mihail Vasiliadis ile Pakrat Estukyan'ın yorumlarıyla ekranlara geliyor. Saat 18.00'de.

HER AÇIDAN

Erdal Doğan'ın hazırlayıp sunduğu programda bu hafta İstanbul Tabip Odası başkanı Prof. Dr. Selçuk Erez, "Yaratıcılk: Aklımızın Sınırlarını Aşmak" kitabını anlatıyor. Yaratıcılık ile farklı yaşam alanları arasındaki ilişkiyi değerlendiriyor. Saat 20.00'de.

TATAVA TV

Hakan AKsay'ın hazırlayıp sunduğu TATAVA TV'nin yeni bölümünde oyuncu, tiyatrocu Rutkay Aziz ve karikatürist Tan Oral sanatı, gazeteciliği ve hadtanın tatavalık gelişmelerini anlatıyor. Saat 21.00'de.

Artı TV, Hotbird 13 derece Doğu uydusu üzerinden, 11054, Horizontal, 27500 frekanslarıyla veya www.artitv.tv internet adresi üzerinden izlenebilir.