Seçim ekranı alternatifinde Evrensel Web TV de var



Artı Gerçek

Medyanın büyük oranda iktidarın kontrolünde olması sonrası izleyici yönünü alternatif yayınlara çevirdi. Evrensel Web TV de seçim günü birçok merkezden yayınla izleyiciye seslenecek.



ARTI GERÇEK - Türkiye'de medyanın iktidar tarafından büyük oranda kontrol altına alınmasından sonra izleyici, seçim sonuçlarını güvenli bir biçimde izlemek için alternatif yayın arayışlarına girdi. Büyük oranda sosyal medya üzerinden arayışlarına yanıt bulmaya çalışan izleyiciye Evrensel Web TV de seçim özel yayınıyla dijital ortamdan seslenecek.

İllerden dakika dakika seçim sonuçları, önemli merkezlerden canlı bağlantılar, stüdyo ve alanlardan en güvenilir seçim sonuçları, sonuçlara dair analizler, seçim günü akşamında canlı yayınla Evrensel WebTV'de olacak.

Zeliş Irmak ve Sevda Karaca'nın sunacağı seçim özel yayını saat 17.30'da başlayacak.

Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat, Haber Müdürü Ercüment Akdeniz, Ekonomi Editörü Bülent Falakaoğlu, Gazeteci Yazar İskender Bayhan, Tarihçi Yazar Erdoğan Aydın, ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş, Emek Partisi Genel Başkanı Selma Gürkan ve DİSK Gıda-İş Genel Başkanı Seyit Aslan yorum ve analizleriyle Evrensel WebTV stüdyosunda olacak.

Ayrıca siyasi parti merkezleri, seçim takip merkezleri ve seçim kurullarından canlı bağlantılarla seçimin nabzının tutulacağı yayında Ankara, İstanbul, İzmir ve Diyarbakır başta olmak üzere pek çok ilden yapılacak bağlantılarla sonuçlar değerlendirilecek.