'Şu kızcağız tek başına Doğan medyadan daha büyük'Artı Gerçek

Yandaş basınının görmezden gelmesiyle Zarrab davasını sosyal medyadan takip edenlerin en çok paylaştığı isimlerden birisi Zeyno Erkan.

HABER MERKEZİ - Reza Zarrab'ın 'tanık' olduğu dava ABD’de devam ederken Türkiye kamuoyu gözlerini kulaklarını Zarrab’ın söylediklerine dikmiş. ABD'de yaşayan çok sayıda Türkiyeli de bu duruşmaları yerinde izliyor ve orada yaşananları sosyal medyadan aktarıyor.

Yandaş basınının davayı görmezden gelmesiyle davayı sosyal medyadan takip edenlerin en çok paylaştığı isimlerden birisi ise Zeyno Erkan. Erkan, davanın görüldüğü New York’tan yaptığı canlı yayınlarla Zarrab’ın anlattıklarını ve mahkemede yaşananları kendine özgü yorumuyla aktarıyor.

Zeyno Erkan’ın davayla ilgili videoları paylaşım rekoru kırarken, canlı yayınları cep telefonundan yapan Erkan’ın yayınları bazen kesiliyor. Erkan’ın cep telefonunu gizli numarayla arayanlar yayınların kesilmesine neden oluyor. Erkan arayanların AKP’liler olduğu görüşünde.

Taha Kara isimli bir sosyal medya kullanıcısı Erkan’ın yayınlarından hazırladığı bir videoyu paylaştı. İşte “Şu kızcağız tek başına Doğan medyadan daha büyük” notuyla paylaşılan ve izlenme rekorları kıran o video: