Pelikan Dosyası çöp mü oluyor?

Başbakanken bir grup gazeteci tarafından hazırlanan Pelikan Dosyası ile apar topar görevden el çektirilen Ahmet Davutoğlu'nun, Erdoğan'ın yakınında bir görev üstleneceği iddia edildi

GÜNCEL- Başbakan iken bir grup Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yanlısı gazeteci tarafından hazırlanan Pelikan Dosyası'nın ardından görevden el çektirilen Ahmet Davutoğlu'nun yeniden Erdoğan'a yakın bir göreve getirileceği iddia edildi.

Davutoğlu'nun eski danışmanlarından Atılgan Bayar, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla Davutoğlu'nun parti içinde önemli bir göreve getirileceğini savundu.

Bayar paylaşımlarında, Davutoğlu'nun yakın zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında önemli bir görev üstleneceği kehanetinde bulundu. Bayar paylaştığı mesajında 'Yakın bir zamanda Ahmet Davutoğlu'nun sistemin içinde, Reis'in yanında önemli bir görev üstleneceğini düşünüyorum.' dedi. 

Bayar, 'Ahmet Hoca'ya binbir türlü iftira atanlar, yarın kapısını çalmaya başlar :)' diyerek Pelikan Dosyası isimli çalışmaya da gönderme yaptı.

[Haber görseli]