Emre Belözoğlu yeniden Fenerbahçe'deArtı Gerçek

Fenerbahçe, Emre Belözoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.


Fenerbahçe, daha önce de kulüpte forma giyen Emre Belözoğlu'nu yeniden kadrosuna kattı. Medipol Başakşehir ile sözleşmesi sona eren Belözoğlu, sarı-lacivert kulüple 1 yıllık sözleşme imzaladı. Sağlık kontrolünden geçirilen Belözoğlu'nun ilk sözleri "Yuvama geri döndüm" oldu

Fenerbahçe, anlaşmayı Twitter hesabından paylaştığı videoyla duyurdu.

 

 

Belözoğlu imza töreninde, “Medipol Başakşehir henüz şampiyon olamasa da mükemmel bir hikayeye imza attı ve atmaya da devam edecektir. Fenerbahçe’nin de gönlümdeki yerinin her zaman ayrı olduğunu hiçbir zaman gizlemedim. Zira Fenerbahçe, gerçekten güzel günlerimin de geçtiği, sıkıntılı zamanlar da yaşadığım bir yuva oldu benim için. Dört yıllık bir ayrılık olmuştu. Ancak unutulmamalıdır ki ayrılıklar da sevdaya dahil” açıklamasında bulundu.

Sarı lacivertli ekibin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada transferle ilgili şu ifadelere yer verildi:

"Milli futbolcumuz Emre Belözoğlu'nun Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ndeki imzasında Sportif Direktörümüz Damien Comolli de hazır bulundu. Camiamızın önemli bir değeri olan Emre Belözoğlu'na yuvana 'hoş geldin' diyor, nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz." (HABER MERKEZİ)