İYİ Parti: Tayyip Bey, FETÖ'cüler gibi davranıyorArtı Gerçek

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Yavuz Ağıralioğlu: Süleyman Soylu ve Tayyip Bey 'Bizim bildiklerimiz var ya…' cümleleri kuruyor. Bildiklerini ilgili mercilere vermemek suçtur.


İYİ Parti Grup Başkan Vekili Yavuz Ağıralioğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkındaki sözlerini, "Tayyip bey FETÖ'cüler gibi davranıyor" sözleriyle eleştirdi.

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıroğlu, KRT'den Ebru Birçak'a gündeme dair açıklamalar yaptı.

Ağıralioğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Erdoğan'ın bildiklerini ilgili mercilere vermediğini belirterek bunun 'FETÖ'cü davranışı' olduğunu söyledi.

Ağıralioğlu, "Süleyman Soylu bir taraftan, Tayyip bey bir taraftan 'Bizim bildiklerimiz var ya…' cümleleri kuruyor. Bildiklerini devletin ilgili mercilerine vermemek suçtur. Eğer siz biliyor da bir takım kabahatler, kusurlar ile ilgili elinizde vesika var da saklıyorsanız, bunları seçimde bize lazım olur diye bekletiyorsanız bu FETÖ’cülerin yaptığı bir şeydir. Tayyip bey FETÖ'cüler gibi davranıyor" şeklinde konuştu. (POLİTİKA SERVİSİ)